Що спільного у НЛО з терористами?

Американські військові вважають НЛО загрозою національній безпеці.

Відставні льотчики та держчиновники звернулася до уряду США із закликом поновити припинене в 1960-ті роки вивчення непізнаних летючих об'єктів. Американські ВВС тоді перевірили більше 12,5 тисяч повідомлень про помічені летючі тарілки.

Проект, під кодовою назвою "Blue Book" ("Синя книга"), був припинений у 1969 році, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Звернення до уряду підписали, серед інших, відставні військові з семи країн. У ньому йдеться, що вони або самі бачили НЛО, або проводили дослідження цього феномена.

ВВС США заявляють, що протягом минулих 40 років не сталося нічого, що могло виправдати відновлення розслідувань.

У Сполучених Штатах щороку тисячі людей заявляють, що бачили НЛО, але до їхніх заяв, як правило, ставляться скептично.

Військові, держчиновники та фахівці в області авіації зі всього світу, що підписали звернення, закликають Вашингтон ставитись до заяв очевидців із більшою серйозністю.

На їхню думку, якщо повідомлення про летючі сфери, крапки, що світяться, та високошвидкісні космічні кораблі вірні, то це загроза національній безпеці, і недооцінювати її не можна.

Після 11 вересня, підкреслюється в колективному листі, не можна ігнорувати сигнали радарів, які не відносяться до відомих літаків і вертольотів.

В ідеї відновлення проекту "Blue Book" у США й раніше знаходилися впливові прихильники. Колишній губернатор штату Арізона Файф Сімінгтон, що також підписав листа, був відомий подібними поглядами і раніше.

А минулого місяця демократ Денніс Кусінич, що претендує на роль офіційного кандидата партії в президенти, заявив під час теледебатів, що він сам бачив НЛО.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: