Шенгенська зона не працює, її потрібно змінювати – Макрон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Франції хоче скорочення і якіснішої охорони кордонів.

Шенгенська зона має позбутися своїх недоліків, через які Європа зіткнулася з небаченими викликами міграції. Про це заявив президент Франції Емануель Макрон.

"Потрібно змінити Шенгенську зону. Можна навіть зробити так, щоб до неї входило менше держав", - заявив він і пояснив, що в теперішньому вигляді ця зона "більше не працює".

ВідеоЄвропарламент схвалив нові візові правила для Шенгену

Європарламент підтримав пропозицію Європейської комісії змінити порядок видачі віз для короткотривалого перебування громадян третіх країн – тих, хто безвізу з ЄС не має. Тепер на візу можна податися раніше і в електронному вигляді. Ціна візи для дорослих зросте понад удвічі - до 80 євро.  

Європарламент схвалив нові візові правила для Шенгену

За його словами, із Шенегну можна виключити країни, котрі саботують участь у розподілі мігрантів, а також недостатньо дбають про охорону своїх кордонів. "Щоб приймати когось, потрібен дім, а для дому потрібні кордони", - заявив Макрон.

На його думку, зміни міграційної політики потребує також і Франція, котрій слід жорсткіше боротися із зловживанням можливостями одержання притулку.

Торік Макрон уже заявляв, що країни-члени ЄС, які не виявляють солідарності щодо мігрантської політики Євросоюзу, повинні покинути Шенгенську зону, яка передбачає вільне переміщення всередині неї без віз та закордонних паспортів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції