Ширака звинуватили в отриманні хабарів на 20 мільйонів доларів

Система отримання хабарів від глав колишніх французьких колоній в Африці існувала і при інших президентах Франції - Жоржі Помпіду, Валері д'Естені і Франсуа Міттерані.

Екс-президент Франції Жак Ширак та Домінік де Вільпен, який займав пост французького прем'єр-міністра в 2005-2007 роках, отримали 20 мільйонів доларів хабарами від президентів африканських країн. Про це заявив 12 вересня французький адвокат Робер Бурже.

За його словами, система отримання хабарів від глав колишніх французьких колоній в Африці існувала і при інших президентах Франції - Жоржі Помпіду, Валері д'Естені і Франсуа Міттерані, однак він особисто брав участь тільки в передачі готівки Шираку і де Вільпену.

Робер Бурже близький до нинішнього французького президента Ніколя Саркозі. Сам він, проте, наполягає, що виступити з публічним звинуваченням його спонукала виключно турбота про майбутнє країни.

Ширак і де Вільпен заперечують отримання будь-яких хабарів і мають намір залучити Робера Бурже до суду за звинуваченням у наклепі.

Нагадаємо, 5 вересня розпочався суд над Шираком, якого звинувачують у незаконному фінансуванні своєї партії під час перебування на посаді мера Парижа.

Читайте також:

У Франції суд над Шираком визнали законним

Жак Ширак піде під суд за "мертві душі"

Жак Ширак предстане перед судом за розкрадання коштів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: