Шість китів в Австралії вчинили повторну спробу самогубства

За останні чотири місяці на берег викинулися майже 400 морських ссавців. Причини, які штовхають тварин на самогубства, досі не зрозумілі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

На австралійський берег знову викинулися шість китів з числа тих, кого врятували 23 березня. Тоді спробу самогубства вчинили 80 морських ссавців.

Китів помітив патруль з гелікоптера неподалік від міста Огаста на південному заході Австралії. Наразі тварин намагаються врятувати, проте ситуація ускладнюється тим, що вони потрапили на важкодоступну ділянку узбережжя. Рятувальники вимушені користуватися всюдиходами та вертольотами.

Нагадаємо, в понеділок, 23 березня, понад 80 китів та дельфінів викинулися на один з пустинних пляжів в цьому ж регіоні. Тоді вдалося врятувати 10 китів, які були випущені у воду. З вертольотів ведеться пошук інших чотирьох тварин, рятувальники сподіваються, що вони все-таки пішли в океан.

За останні чотири місяці на пляжах Австралії і Тасманії в цілому було виявлено близько 400 морських ссавців. Науковці досі не можуть однозначно пояснити причини, які штовхають тварин на самогубство. Вважають, що до цього призводить забруднення навколишнього середовища і підвищення кислотності океанів.

За іншої гіпотези, спантеличує та змушує китів викидатися на берег робота сонарів військових кораблів.

Читайте також:

Більше 200 китів і дельфінів викинулися біля берегів Тасманії

У США сфотографували єдиного в світі рожевого дельфіна

Більше 200 дельфінів викинулися на берег Філіппін

Світовому океану загрожує окислення. Тисячі видів можуть зникнути

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: