Шість пострадянських республік отримають фінансову допомогу від ЄС

Програма "Східне партнерство" передбачає розвиток співпраці ЄС з Вірменією, Азербайджаном, Білорусією, Грузією, Молдавією і Україною.

Лукашенко можуть пустити в ЄС

В рамках програми Євросоюзу "Східне партнерство" шести колишнім радянським республікам до 2013 року буде виділено у вигляді додаткової фінансової допомоги 350 мільйонів євро, заявила в понеділок єврокомісар по зовнішніх зв'язках і політики євросусідства Беніта Ферреро-Вальднер.

"Ми стратегічно зацікавлені в тому, щоб в цих країнах була стабільна політична і економічна ситуація", - цитують слова Ферреро-Вальднер на засіданні Ради ЄС в Брюсселі вірменські ЗМІ.

Програма "Східне партнерство" передбачає розвиток співпраці ЄС з Вірменією, Азербайджаном, Білорусією, Грузією, Молдавією і Україною, помітне зближення в економіці і підвищення ступеня політичної інтеграції.

В разі реалізації програми "Східного партнерства" істотно зміниться політика ЄС щодо держав, які в перспективі можуть стати членами Євросоюзу. Програма передбачає закріплення нових договорів про торгівлю, заохочення створення нової торгівельної мережі між країнами, їх поступову інтеграцію в економіку ЄС, полегшення пересування громадян по країнах ЄС за умови, що всі правила безпеки будуть дотримані.

"Східне партнерство" передбачає також нові заходи щодо енергетичної безпеки і додаткову фінансову підтримку країн-учасниць ініціативи.

Читайте також:

Україна не отримає кредит, поки не домовиться с МВФ

Порошенко: МВФ не відмовив Україні

Лукашенко можуть пустити в ЄС
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: