Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шість торнадо за годину: Техас пережив найпотужнішу стихію року

На відновлення знадобиться півроку.

Десятки тисяч сімей без електрики, а тисячі будинків без дахів унаслідок стихії в американському Техасі. Цим штатом прокотилося одразу шість торнадо, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Буревії супроводжувалися сильними зливами, і з перервою усього в кілька хвилин один торнадо змінювався на інший. Сила вітру сягала 177 км/год, дерева вивертало із землі, а 50-кілограмові предмети легко злітали в повітря та опинялися в підсумку на дахах будинків. З-під завалів визволили кілька десятків людей. "Коли я її помітив, вона лежала на спині й не могла ворушитися. Вона застрягла. Над нею нависав зірваний дах. Вона мені вказала: всередину будівлі. Там було двоє її дітей. Я витяг спершу їх, а потім її", - розповів техасець Алек Берміа.

Відео Американським штатом Техас прокотилося одразу шість торнадо

Після стихії було госпіталізовано семеро постраждалих. Лікарі кажуть, що загроз їхньому життю немає. А от на повне відновлення міст знадобиться не менше, ніж півроку. Без електрики залишилися десятки тисяч людей, чотири будинки вщент стерті з лиця землі, тисячі зосталися без дахів та вікон. Точну суму збитків влада штату поки що не називає, але вже зрозуміло, що йдеться про мільйони доларів. Наразі у тимчасових притулках перебувають 215 тисяч людей.

У січні в американському штаті Техас жінка дивом вцілила після того, як торнадо зірвав дах з будинку і підхопив ванну, в якій вона переховувалась від стихійного лиха. За інформацією американської Національної метеорологічної служби, ванна впала в лісі неподалік від міста Смітленд. Рятувальники відзначають, що 60-річна жінка відбулася легкими порізами й забоями.

Кореспондент ТСН Мар'яна Зінковська

Залиште свій коментар

Вибір редакції