Шістьох людей із затопленої "Булгарії", які вважались зниклими безвісти, знайшли живими

До списку зниклих безвісти помилково були включені прізвища пасажирів інших теплоходів, які подорожували по Волзі.

Булгарія_підйом4
gorod.lugansk.ua
Підйом "Булгарії"
У список зниклих безвісти із затонулого судна "Булгарія" помилково були включені пасажири інших теплоходів. Зокрема, шість осіб виявилися цілі та неушкоджені. Більше того - на "Булгарії" їх навіть не було.

Як повідомили "Известиям" в МВС Татарстану, до списку зниклих безвісти помилково були включені прізвища пасажирів інших теплоходів, які подорожували по Волзі.

ПІДВОДНЕ ВІДЕО ІЗ ЗАТОНУЛОГО ТЕПЛОХОДУ "БУЛГАРІЯ"

"У перші години після катастрофи в список включали всі дані від тих, чиї родичі дзвонили. Люди дзвонили з інших регіонів на гарячу лінію і повідомляли, що їхні близькі були на "Булгарії", - пояснила начальник відділу інформації і громадських зв'язків МВС Татарстану Ірина Ніжельська.

Співробітники поліції встановлювали цей факт, пробивали по базах даних. Тепер з'ясувалося, що люди живі і здорові. Насправді вони пливли на інших теплоходах, і вже багато хто повернувся додому.

Офіційно змінювати кількість зниклих безвісти поки не збираються. Як і раніше загиблими вважаються 114 осіб, безвісти зниклими числяться 15 осіб.

"Не виключено, що на кораблі могли опинитися люди, які взагалі не мали родичів, тому про них ніхто й не міг повідомити. Підйом корабля триває, по його закінченні стане ясно - чи зміниться кінцева цифра чи ні", - додала Ніжельська.

Нагадаємо, двопалубний дизель-електрохід "Булгарія", побудований в 1955 році в Чехословаччині, затонув 10 липня під час грози на Куйбишевському водосховищі на території Татарстану в трьох кілометрах від берега.

Тим часом було встановлено два судна, які пропливли повз теплохід "Булгарія", який зазнав аварії, не надавши допомогу. Проти їхніх капітанів були порушені кримінальні справи.

Читайте також:

Пасажири звинуватили персонал "Булгарії" у загибелі великої кількості людей

Капітанам кораблів, які пройшли повз аварійну "Булгарію", загрожує в'язниця

На дні Волги знайдені фото, зроблені за кілька годин до загибелі "Булгарії"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: