Шкодять молдовському експорту: президент Молдови поскаржився Росії на їхні санкції проти України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Санкції російського уряду також забороняють транзит українською територією.

Президент Молдови Ігор Додон написав листа до прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва, в якому поскаржився на їхні санкції проти України.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

На початку листа Додон подякував Росії за ухвалення рішення про скасування мит на імпорт низки молдовських товарів, однак їхній транзит тепер ускладнений через санкції проти України.

"Однак від 1 січня набула чинності інша постанова уряду Російської Федерації, яка вводить заборону на імпорт українських товарів до Росії, а також товарів інших країн, які доставляються на територію РФ транзитом через Україну. Ця постанова створила ризики для певних груп молдовських товарів, таких як виноробна і консервна продукція, оскільки, згідно з новими правилами, їх потрібно ввозити в Росію в обхід України, що істотно підвищує транспортні витрати", - зазначив молдовський президент.

Він також закликав Медведєва розглянути та вирішити це проблемне питання. Сам Додон пообіцяв молдовським підприємцям, що взяв цю проблему під особистий контроль і знайде рішення протягом найближчих днів.

Направил официальное письмо Председателю Правительства Российской Федерации Дмитрию Анатольевичу Медведеву в связи с...

Опубліковано Igor Dodon Четвер, 10 січня 2019 р.

Нагадаємо, 29 грудня російський уряд оприлюднив перелік товарів з України, які заборонили ввозити на російську територію. До переліку заборонених товарів з України потрапили пшениця, соняшникова олія, готова або консервована риба, ікра осетрових, кондитерські вироби, шоколад, хліб, консервовані овочі та фрукти, соки, пиво і вино.

ВідеоРосія розширила санкції проти України

Москва розширює список українців, проти яких застосовує санкції. До антиукраїнського списку, який Москва оприлюднила ще у листопаді, додалися ще понад дві сотні фізичних та юридичних осіб. Імена поки не опубліковані, але указ сьогодні вже підписав російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв. 

Росія розширила санкції проти України

Залиште свій коментар

Вибір редакції