Школярам в Австралії дали завдання спланувати теракт з максимумом жертв

Скандал в Австралії спровокувало домашнє завдання, яке дали дітям в одній зі школ - спланувати теракт з використанням біологічної або хімічної зброї.

Вчителька австралійської середньої школи в Калгорі, у західній Австралії, дала учням завдання спланувати терористичну атаку, спрямовану на те, щоб убити якомога більше людей.

Це відбулося в рамках уроку з вивчення сучасних конфліктів і тероризму, і викликало величезне обурення серед австралійської громадськості.

Директор школи заявив, що скасував це завдання, як тільки почув про нього, але відмовився відкрити ім'я викладачки. Відомо лише, що їй між 20 і 30 роками, в школі вона працює третій рік.

Тим не менше у ЗМІ почали з'являтися публікації, присвячені незвичайному шкільному завданню.

"Учні мали уявити, що вони терористи, які виступають з політичними вимогами. Якщо їх не задовольнять, вони погрожують отруїти хімічною або біологічною зброєю один з австралійських регіонів", - повідомлялося в одній з місцевих газет.

Це спровокувало бурхливі обговорення на форумах в Інтернеті, де особливо активно виступали люди, які самі пережили терористичні атаки.

Представники керівництва школи відхиляють будь-яке звинувачення у спробі пропаганди тероризму в даному навчальному закладі.

Читайте також:

"Аль-Каїда" випустила журнал, де вчить читачів збирати бомби на кухні

У Пакистані викрили школу, де вчили дітей-смертників

У Норвегії затримали терористів, які готували нове "11 вересня"

За 7 тисяч доларів пакистанських дітей продають в смертники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: