Шквал критики змусив сина Саркозі відмовитися від посади

Громадськість Франції вимагала від 23-річного сина президента не брати участь у виборах, поки він не набереться досвіду. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Син президента Франції Ніколя Саркозі 23-річний Жан Саркозі, який опинився під шквалом критики у зв'язку з його наміром брати участь у виборах голови Ради з облаштування ділового району Дефанс, заявив 22 жовтня про відмову від участі у цих виборах.

"Я не буду претендувати на цю посаду", - заявив в інтерв'ю телеканалу France 2 студент другого курсу юридичного факультету Жан Саркозі.

Громадськість Франції вимагала від 23-річного сина президента не брати участь у виборах, поки він не набереться досвіду. Інтернет-заклик до молодому політику за шість днів підписали 43 тисячі чоловік.

Раніше французькі ЗМІ повідомляли, що середній син президента хоче очолити Раду з облаштування найбільшого ділового району в Європі, розташованого в прилеглому до Парижу департаменті О-де-Сен. Рада з облаштування є промисловим і комерційним установою, яка проводить роботи з розвитку району, вкладає кошти в дорожню інфраструктуру і громадський транспорт регіону.

На даний момент Жан є депутатом ради у своєму рідному місті - паризькому передмісті Нейі-сюр-Сен (департамент О-де-Сен). Для того щоб керувати розвитком району Дефанс, йому необхідно пройти вибори в генеральній раді О-де-Сен, а потім - у правлінні Ради з облаштування. За даними ЗМІ, підсумкове голосування призначено на 4 грудня.

Наміри сина президента Франції викликали бурхливу полеміку як усередині країни, так і за кордоном. Критики звинувачували Ніколя Саркозі в просуванні свого сина, у якого недостатньо досвіду для майбутньої посади, а британська преса охрестила молодого кандидата "Принцом Жаном".

Екс-кандидат у президенти Франції соціалістка Сеголен Руаяль навіть натякнула, що бюджет Дефансу може стати в нагоді Саркозі до наступної президентської кампанії - вибори пройдуть в 2012 році.

За словами депутата місцевої ради, представника партії центристів Крістофа Гребера, для управління розвитком району, де працюють 150 тисяч чоловік, проживають 200 тисяч, а транспортною мережею користуються щодня мільйон чоловік, необхідно спочатку отримати диплом юриста. Жан Саркозі ж навчається тільки на другому курсі юридичного факультету.

Читайте також:

23-річний син Саркозі керуватиме фінансовим центром Парижа

Саркозі-молодший дебютує в театрі

Син Саркозі іде на вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: