Шматочок сходів Ейфелевої вежі виставлено на аукціоні у Парижі

На аукціон у Парижі виставили сходовий проліт Ейфелевої вежі.

Шматочок сходів Ейфелевої вежі виставлено на аукціоні у Парижі
Ейфелева вежа. Фото © Photos.com/Cube
Французький аукціонний дім Друо проведе розпродаж "шматочків старого Парижа" - предметів, пов'язаних з минулим і сьогоденням міста. Головний лот майбутніх торгів - один з сходових прольотів, що з'єднують третій і четвертий (за французькою нумерації - другий і третій) поверхи Ейфелевої вежі.

За попередніми даними, ціна 40 сходинок, на які ступав сам Ейфель, щоб поставити на своє творіння французький прапор під час приймання вежі в 1889 році, становитиме від 73 до 88 тисяч доларів. Крім того, покупцеві доведеться заплатити за демонтаж сходового прольоту.

Сходи вежі стали частиною пропозиції будинку Друо після того, як їх попросив продати попередній власник прольоту - муніципалітет паризького передмістя Ножент-сюр-Марн, розташованого на схід від французької столиці. Влада містечка для чогось придбала проліт у власність на аукціоні в 1983 році. Тим не менш, сходинки покупець до цих пір не вивіз - вони поки що залишаються на вежі.

Усього на торгах буде представлений 301 лот. Список експонатів, які виставив на продаж аукціонний дім, що включають ліхтарний стовп, старовинну лавку і шматочок скла, розбитого в 1987 році при будівництві знаменитої піраміди, яка прикрашає вхід до Лувру. Останній лот буде запропонований за ціною від 735 до 1470 доларів.

Більш доступні за ціною експонати представлені лічильником таксі зразка 1920 (147-220 доларів) і парою дерев'яних сидінь метро, забезпечених вішалкою для капелюхів (588-735 доларів). Декілька лотів - в основному це постери дівчат - представить знаменитий Мулен Руж.

Однак найнесподіванішим експонатом став старовинний громадський туалет. Про початкову ціну цього об'єкта нічого не повідомляється - але зрозуміло, що для його зберігання знадобиться багато простору. Так що на нього зможе претендувати лише володар просторого житла, яке, як відомо, в Парижі недешево.
 

Читайте також:

Ейфелева вежа змінить свій вигляд

У білорусів буде Ейфелева вежа

Ейфелева вежа проти ядерної енергії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: