Шокуючі фото журналу Choc: як "варвари" катували бранця

Проти журналу, який оприлюднив фото катувань жертви банди "варварів", розпочато розслідування.

Паризька прокуратура розпорядилася провести попереднє розслідування щодо журналу Choc, який обнародував знімок, на якому члени банди "Варвари" катують француза Ілана Халімі.

На фотографії обличчя людини, до скроні якої приставлений пістолет, закрите сріблястою плівкою. Його руки зв'язані. Знімок з написом "Фото мучеництв" (La photo du calvaire) розміщене на обкладинці журналу і двічі – на його внутрішніх сторінках.

23-річний Халімі був викрадений "варварами" 21 січня 2006 року. Злочинці вимагали викуп в розмірі понад 600 тисяч доларів. 13 лютого того ж року Ілан Халімі був знайдений на півдні Парижу. Молодий чоловік, що піддавався жорстоким катуванням, знаходився у стані агонії та помер по дорозі в лікарню.

30 квітня 2009 року в Парижі почався судовий процес у справі про вбивство Халімі. Очевидно, журнал Choc не випадково приурочив публікацію фото, яке шокувало громадськість, до суду над "варварами".

Редактор видання Поль Пайян заявив, що це не було "сенсацією заради ради сенсації".

"У нас в руках були набагато страшніші фотографії, але ми не стали їх публікувати. Цим знімком ми лише хотіли продемонструвати, що в цій справі, насправді, мало місце справжнє варварство", - сказав Пайян.

Він також повідомив, що знімок, який з'явився на обкладинці червневого номеру Choc, був відправлений "варварами" сім'ї Халімі разом з вимогою заплатити викуп.

Між тим, адвокат матері Халімі Франсіс Спінер сказав: "Я вважаю це неприйнятним. Я хочу знати, звідки вони взяли цей знімок ".

Спінер підтримав рішення прокуратури, заявивши, що родина Халімі буде добиватися вилучення цього журналу з газетних кіосків, пише видання Le Nouvel Observateur.

Закон, прийнятий у Франції 29 червня 1881 року, забороняє поширення матеріалів, які принижують гідність потерпілого і публікуються без його згоди. Для порушників цього закону передбачено штраф у розмірі 15 тисяч євро.

Слідству доведеться встановити, чи було фото незаконним чином вилучено з матеріалів справи про вбивство Ілана Халімі.

Читайте також:

Члена королівської родини ОАЕ заарештували за катування

Малолітні нацисти грали у гестапо та ледь не закатували ветерана війни

Сумські міліціонери вибивають зізнання тортурами

Колишній в’язень Гуантанамо розповів, як катують в ЦРУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: