Шотландці випивають на рік по 46 пляшок горілки

Шотландія збирається боротися з алкоголізмом настільки ж жорстко, як і Росія, через масове спивання.

Дослідження показали, що шотландці випивають в середньому 12,2 літра спирту в рік на людину.

Така кількість алкоголю еквівалентна щорічному вживанню кожною людиною у віці понад 18 років 130 пляшок вина, 537 пінт пива (британська пінта дорівнює приблизно 0,57 літра) або 46 пляшок горілки. Сумарний обсяг випитого в Шотландії етилового спирту склав 50,5 мільйона літрів тільки за минулий рік.

Для порівняння, в Англії та Ірландії аналогічний показник за той же період склав близько 9,7 літра на людину. У свою чергу в Росії, за даними Дмитра Мєдвєдєва, наведеним ним під час телемосту з "Селігер-2009", цей показник становить 18 літрів спирту на людину.

Уряд Шотландії, стурбований таким високим споживанням алкоголю, що перевищує максимально допустиму норму для людини, готує серію заходів щодо виправлення ситуації. Так, планується ввести мінімальну ціну на алкогольну продукцію.

Нагадаємо, що аналогічні заходи були прийняті в Росії. Так, з 2010 року в Росії набув чинності наказ про мінімальну ціну на горілку. За розпорядженням Федеральної служби з регулювання алкогольного ринку, вартість півлітрової пляшки в роздрібній торгівлі не може опускатися нижче 89 рублів.

Читайте також:

Бізнесмени оголосили голодування через заборону продавати пиво біля шкіл

Росіян змусять показувати паспорт при купівлі алкоголю

Між Естонією та Фінляндією запустять "алкогольний автобус"

Росіяни випивають 150 млн літрів одеколону на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: