Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шоу "за ґратами": журналістка ТСН за власним бажанням потрапила до в'язниці у Латвії

Тюрма Кароста - єдина в Європі, відкрита для туристів.

Журналістку ТСН Маргариту Ситник затримали в Латвії і посадили до в'язниці. Але після двох годин допитів без висунення звинувачень відпустили і навіть погодували. Маргарита взяла участь у шоу "за ґратами" в старому військовому острозі "Кароста" в Латвії - єдиній тюрмі в Європі, відкритій для туристів. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоЖурналістка ТСН узяла участь у шоу "За ґратами" та потрапила до в'язниці у Латвії

Маргариту Ситник затримали в Латвії і посадили до в'язниці. Але після двох годин допитів без висунення звинувачень відпустили і навіть погодували. Про свої поневіряння Маргарита зняла сюжет, про те, як узяла участь у шоу "за ґратами" в старому військовому острозі "Кароста" в Латвії - єдиній тюрмі в Європі, відкритій для туристів.

Журналістка ТСН узяла участь у шоу "За ґратами" та потрапила до в'язниці у Латвії

З цієї тюрми у колишньому військовому містечку ще нікому не вдавалося втекти за 100 років її існування. Тут розстріляли 150 людей. Уся влада – від царської до радянської і навіть вже за незалежності Латвії до 1997-року - тримала тут покараних за порушення дисципліни військових, революціонерів, дезертирів німецього Вермахту, ворогів народу сталінського режиму й інших непокірних. Зараз у камерах, які не змінилися з тих часів, порожньо.

У тюрму Кароста їдуть, щоби відчути себе поза звичною зоною комфорту, а також на корпоративи, парубочі та дівочі вечори. Тут навіть можна переночувати. Для повного занурення в ту атмосферу у вязниці беруть тижневе шоу - ось там створюють тюремні реалії по повній. Щоправда, кажуть, до кінця витримують не всі.

Кореспондент ТСН Маргарита Ситник

Залиште свій коментар

Вибір редакції