Шпигунка Чапман стала політичною соратницею Путіна

Анна Чапман приєднається до молодіжного руху партії "Єдиної Росії" на етапі підготовки до парламентських і президентських виборів.

Колишня російська шпигунка Анна Чапман стала активісткою молодіжного руху партії Володимира Путіна "Єдина Росія".

Ганна Чапман увійшла до Громадської ради Молодої гвардії "Єдиної Росії" (МГЄР) за підсумками з'їзду молодих "єдиноросів". Чим конкретно Чапман буде займатися в МГЄР, не повідомляється. Раніше експерти припускали, що Чапман могла б очолити патріотичну роботу серед молоді.

У з'їзді також взяли участь інші молодіжні прокремлівські рухі - "Наші", "Місцеві" і "Росія молода".

На з'їзді МГЄР в середу Чапман говорила зі сцени про позитив і енергії нового покоління. Вона закликала "молодогвардійців" радіти кожному дню і не ганятися за владою, славою і грошима, а також побажала їм "прокидатися з посмішкою на обличчі".

Закінчивши виступ, Чапман побігла до виходу і відмовилася спілкуватися з пресою.

Самі "Молодогвардійці" заявляють, що майбутні парламентські і президентські вибори в Росії (у 2011 і 2012 роках) ставлять перед ними "нові завдання".

Анну Чапман, в дівоцтві Кущенко, яка стала для західних ЗМІ в лічені дні найпопулярнішою шпигункою сучасності, депортували з США до Росії 8 липня. Чапман і ще дев'ять осіб визнали на судовому засіданні, що були агентами Москви.

З тих пір Чапман не сходить зі сторінок російської преси - вона знялася в напівоголеному вигляді для чоловічого журналу, влаштувалася на роботу радником президента "Фондсервісбанка" і в цій якості проводжала на Байконурі російських космонавтів, а тепер прийшла в молодіжну політику Росії.

Повідомлялося також, що вона працює над "книгою про нові можливості інтернет-ресурсів". У "Фондсервісбанку" відзначали, що у Чапман вільний графік відвідування, так як це не єдине її місце роботи.

Читайте також:

Чапман стане членом партії Путіна і займеться вихованням молоді

"Російська шпигунка" Анна Чапман знялась у еротичній фотосесії

Путін заспівав разом з шпигункою Анною Чапман

ВідеоШпигунка Чапман стала політичною соратницею Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: