Штаб-квартира ООН небезпечна

Дітям можуть заборонити відвідувати ООН з міркувань безпеки.

Мер Нью-Йорка Майкл Блумберг у листі на ім'я генсека ООН Пан Гі Муна пригрозив, що заборонить дітям відвідувати штаб-квартиру ООН з міркувань безпеки, повідомила прес-служба ООН.

Штаб-квартира ООН (Фото: answers.com)
Архів
Штаб-квартира ООН у Нью-Йорку (Фото: answers.com)
Хмарочос у 38 поверхів на Першій авеню з виглядом на Іст-рівер, колись подарований націям Рокфеллером, дійсно занепав з часів свого спорудження на початку 50-их років. У ньому жодного разу не проводився капремонт, і багато деталей нагадують скромний післявоєнний побут.

Перевірка міських властей, направлена до штаб-квартири цього року, до речі, вперше за півстоліття, виявила 866 порушень режиму безпеки на випадок пожежі чи інших подій. У більшості своїй усі ці порушення так і не були усунені.

"Я впевнений, що ви сприймаєте це як зобов'язання міста забезпечити безпеку всіх, хто в ньому працює та відвідує його. Якщо ООН не усуне всі проблеми у відведений термін, місто буде вимушене заборонити візити школярів до штаб-квартири," – ідеться в листі Блумберга.

Персонал штаб-квартири ООН висловив солідарність із перевіряючими.

"Ми повністю розділяємо цю стурбованість мера. Всі проблеми має зняти капітальний ремонт штаб-квартири ООН, план якого якраз і обговорюється в адміністративно-бюджетному комітеті," - сказала журналістам Марія Окабе, заступник прес-секретаря ООН.

Пан Гі Мун цього літа затвердив Майкла Адлерштейна на посаді головного архітектора проекту реконструкції штаб-квартири в Нью-Йорку вартістю в 1,88 мільярди доларів.

Американський архітектор Адлерштейн відомий своєю участю в реконструкції таких проектів, як Статуя Свободи в Нью-Йорку та мавзолей Тадж-Махал в індійській Агрі.

План, розроблений нью-йоркською Будівельною корпорацією ООН (United Nations Development Corporation) і схвалений колишнім генеральним секретарем Кофі Аннаном, передбачає зведення нової 35-поверхової будівлі на місці парку імені Роберта Моузеса, що по сусідству з ООН, на набережній.

Передбачається, що цей хмарочос стане тимчасовою штаб-квартирою, куди переїдуть співробітники Організації на час планованого ремонту, а потім залишиться в розпорядженні ООН.

За планом, реконструкція штаб-квартири ООН триватиме сім років. Через застарілі системи устаткування, опалення й каналізації нинішні енергетичні втрати складають більше 30 мільйонів доларів на рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: