Штам "Омікрон": глава ПАР закликав скасувати обмеження на авіасполучення з державами Південної Африки

Штам "Омікрон": глава ПАР закликав скасувати обмеження на авіасполучення з державами Південної Африки

Фото: Associated Press

Нові обмеження просто завдадуть ще більших збитків економіці постраждалих країн і підірвуть їхню здатність реагувати на пандемію та відновлюватися після неї.

Президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса закликав скасувати обмеження на поїздки, запроваджені деякими державами для боротьби з поширенням нового штаму коронавірусу "Омікрон".

Про це пише "Інтерфакс".

"Ми закликаємо всі ті країни, які ввели заборону на поїздки до нашої країни та наших братніх країн півдня Африки, негайно і терміново скасувати свої рішення", — заявив Рамафоса.

Він вважає, що ці обмеження є невиправданими та несправедливо дискримінують "нашу країну та наші південноафриканські братні країни".

Рамафоса заявив, що нові обмеження просто завдадуть ще більших збитків економіці постраждалих країн і підірвуть їхню здатність реагувати на пандемію та відновлюватися після неї.

За його словами, обмеження не підкріплені з наукової точки зору і не зможуть ефективно запобігти поширенню нового штаму.

Нагадаємо, 26 листопада Всесвітня організація охорони здоров'я кваліфікувала новий штам коронавірусу SARS-CoV-2, який отримав назву "Омікрон" як занепокоєння. Цей штам коронавірусу вперше було виявлено на початку листопада органами охорони здоров'я у країнах Південної Африки. Кількість випадків виявлення цього варіанта у хворих на COVID-19 збільшується.

Читайте також:

Новини світу: у Великій Британії зафіксували два випадки інфікування новим штамом "Омікрон"

Новини світу: у Великій Британії зафіксували два випадки інфікування новим штамом "Омікрон"

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатись на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація