Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Штайнмаєр натякнув, що Україні треба швидше приймати закон про вибори на Донбасі

На думку глави МЗС Німеччини, якщо цього не зробити, на Донбасі ситуація може загостритися. 

Чим довше буде відбуватися процес імплементації Мінських угод, тим вищим стає ризик загострення ситуації на Донбасі. Про це заявив глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Як пише "Європейська правда" із посилання нам чеське видання Tyden, Штайнмаєр наголосив, що для проведення виборів мають бути створені належні умови, але висловив сподівання, що такі умови можна створити.

"Коли вони зволікають з виборами, це відкладає перспективи стійкого вирішення конфлікту. І проблема не в тому, що виконання положень Мінських угод розтягується у часі, а в тому що обидві сторони стають все нетерплячішими і росте загроза нової ескалації", - сказав він.

Штайнмаєр також висловив думку, що необхідно якнайскоріше прийняти закони про вибори на Донбасі. "Вже шість тижнів як в рамках двосторонніх зустрічей і в контактних групах йдуть переговори, щодо усунення перешкод і досягнення компромісу для прийняття закону", - сказав міністр.

Зазначимо, днями МЗС України виступило з різкою заявою щодо порушень Росією Мінських угод.  У відомстві нагадують, що попри чергову домовленість про запровадження режиму повної тиші кількість збройних провокацій проти сил АТО уздовж лінії розмежування продовжує зростати.

Нагадаємо, на першому засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську було домовлено проповне припинення вогню на Донбасі. З відповідною ініціативою виступив новопризначений представник РФ на переговорах Борис Гризлов.

Однак на наступний день домовленність так і не запрацювала. Бойовики продовжують обстрілювати сили АТО, а Москва наполягає на ухваленні конституційних змін за участі терористів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції