Шторм "Ноель" рухається далі

Тропічний шторм "Ноель" загрожує Багамським островам, Кубі і Гаїті. Шторм може принести на сушу до 70 сантиметрів опадів.

шторм
РИА Новости
Зараз, за даними синоптиків, швидкість вітру, супроводжуючого шторм, складає 75 кілометрів на годину.
Тропічний шторм "Ноель" загрожує Багамським островам, Кубі і Гаїті, йдеться в повідомленні Національного Центру прогнозування ураганів в Маямі (штат Флорида).

"Штормові попередження видані для центральної і південно-східної частин Багамських островів і для кубинських провінцій Гуантанамо і Холгуїн - там чекають прихід шторму в найближчу добу. Також штормове попередження зберігається для всього побережжя Гаїті", - повідомляє центр.

За даними синоптиків, тропічний шторм знаходиться в даний час в 130 кілометрах на схід від східного краю Куби і в 500 кілометрах на південний схід від Багамських островів.

"Тропічний шторм "Ноель" рухається із швидкістю 19 кілометрів на годину на північ і північний захід. Таким чином, він опиниться над Багамами вже сьогодні в другій половині дня або до ночі", - повідомляє центр.

До шторму для уточнення його стану і прогнозування подальшої поведінки пополудні за місцевим часом відправиться метеорологічний літак.

Зараз, за даними синоптиків, швидкість вітру, супроводжуючого шторм, складає 75 кілометрів на годину. Вітер штормової сили розповсюджується від центру "Ноеля" на 220 кілометрів.

Як повідомляє Національний Центр прогнозування ураганів в Маямі, шторм може принести на сушу до 70 сантиметрів опадів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: