Штурм Капітолія: поліція виявила вантажівку з бомбами та зброєю за два квартали від протестів

Дата публікації
Перегляди
4667
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Штурм Капітолія: поліція виявила вантажівку з бомбами та зброєю за два квартали від протестів

Фото: Associated Press

Вантажівку припаркував 70-річний мешканець Алабами.

Під час штурму Капітолія чоловік зі штату Алабама припаркував вантажівку з 11 саморобними бомбами, автоматом та пістолетом за два квартали від місця інциденту. Нічого зі знайденої зброї не було зареєстровано на чоловіка.

Про це повідомили у Федеральній прокуратурі у процесі розслідування масових протестів у Вашингтоні, передає CNN.

70-річний мешканець Алабами Лонні Лерой Коффман припаркував пікап ввечері 6 січня біля Національного республіканського клубу, також відомий як клуб Капітолійського пагорба. Він розташований за квартал від Палати представників США та бібліотеки Конгресу.

У чоловіка виявили бомби та зброю, коли трампісти штурмували будівлю Конгресу. Федеральні прокурори повідомляють, що до постачання зброї заворушникам, які штурмували Капітолій, залучені й інші особи. Незабаром їм усім винесуть звинувачення. 

Коффман заявив поліції, що в нього були посудини, наповнені "розтопленим пінопластом і бензином". Також поліція виявила запальнички та ганчірки з тканини. Слідчі вважають, що внаслідок вибуху така комбінація може мати ефект напалму та "в безпосередній близькості одне до одного становлять комбінацію частин", які можуть бути використані як "руйнівний пристрій".

Чоловіка заарештували й звинуватили в зберіганні незареєстрованої вогнепальної зброї. Зараз він перебуває під вартою до наступного виступу в суді.

Штурм Капітолію: яка нині ситуація у Вашингтоні та як реагують на незвичну подію

Штурм Капітолію: яка нині ситуація у Вашингтоні та як реагують на незвичну подію
Наступна публікація