Штурм "Зони 51". Чим закінчився похід до військової бази "з прибульцями", куди збиралися понад 2 млн осіб
  • Кількість переглядів 44528

Напад і звільнення інопланетян з "Зони 51" стало головним мемом 2019 року.

В кінці червня користувач Facebook Метті Робертс створив зустріч, присвячену штурму військової бази в Неваді під назвою "Зона 51". Через те, що її призначення точно невідоме, вона давно стала частиною багатьох конспірологічних теорій, зокрема – що там переховують прибульців.

Напад і звільнення інопланетян з "Зони 51" стало головним мемом 2019 року. Порятунок прибульців було призначено на 20 вересня, а на зустріч збиралися прийти понад 2 млн осіб.

У призначений час біля воріт військової бази справді зібралися люди, їх було набагато менше, ніж підписалися в Facebook і замість штурму вони влаштували вечірку. 

Повітряний простір про всяк випадок заздалегідь закрили, дорогу до бази – перегородили. Військові попередили, що не стерплять вторгнення на територію бази. На місце приїхали поліцейські і журналісти.

Posted by : on Friday, September 20, 2019

У соцмережах поширювали фейки про розміщених танків і десятки тисяч учасників штурму. Насправді десятки присутніх просто веселилися, розмахували жартівливими плакатами з вимогами відпустити полонених інопланетян і розгулювали пустелею в шапочках з фольги.

Військові і поліцейські не намагалися перешкодити учасникам штурму, якщо ті діяли в рамках закону. Багато відвідувачів вели стрими з місця подій. Один з учасників навіть пробіг перед телекамерами в стилі героїв "Наруто".

У результаті безпосередньо до воріт бази прийшли трохи більше 70 осіб. Постояли з плакатами, поспілкувалися з військовими, посміялися й розійшлися. Попри те, що заявленого штурму не сталося, з'явилося багато мемів.

Що таке "Зона 51" і при чому тут прибульці

"Зона 51" – американська військова база, яка функціонує, розташована у пустелі в Південній Неваді. Вона займає ділянку 9,7 на 16,1км та входить в так звану Groom box – зону, у якій обмежено можливість здійснювати польоти.

Базу було споруджено американським урядом 1955 року. Відтоді вона нерідко ставала об'єктом різних конспірологічних теорій – так, одна стверджує, що тут тестують різноманітну екзотичну зброю, інша – що тут вчені працюють над створенням технології для телепортації та подорожей у часі. 

Проте найчастіше "Зону 51" пов'язують саме з прибульцями. Люди неодноразово помічали тут НЛО, а 1989 року колишній працівник бази Боб Лазар навіть заявив, що працював з іншопланетними літальними апаратами.

зона 51
tsn.ua

Уряд США офіційно визнав існування "Зони 51" лише 2013 року. Тоді ЦРУ у відповідь на поданий запит про свободу інформації (FOIA) оприлюднила документи, що стосуються зазначеної ділянки. 

У них зазначається, що у минулому база використовувалася для тестувань різноманітних літальних апаратів. Так, зокрема, саме тут випробовували американські літаки-розвідники U2. Над чим зараз працює база – невідомо. Інформація щодо цього є засекреченою. 

Фотогалерея Як минув штурм "Зони 51" (18 фото)

Найзатятіші конспірологи продовжують вірити, що її діяльність має якийсь стосунок до прибульців. Нещодавно стало відомо, що деякі люди навіть збираються штурмувати "Зону 51" у пошуках інопланетян (хоч й жартома). 

Багато туристів зазвичай приваблює й Національний музей атомних випробувань, який проводить щомісячні екскурсії до закинутого Невадського випробувального полігону – найближчого до "Зони 51" місця, у яке можна потрапити легально. 

Залиште свій коментар