Штурм "Зони 51". Що загрожує тим, хто піде "рятувати прибульців" на території військової бази

Дата публікації
Штурм "Зони 51". Що загрожує тим, хто піде "рятувати прибульців" на території військової бази

Associated Press

Тим, хто вирішить піти на штурм, доведеться заплатити чималу суму коштів.

Вже сьогодні, 20 вересня 2019 року, у штаті Невада, має відбутися штурм "Зони 51" – американської військової бази, де, на думку конспірологів, правоохоронці вивчають НЛО та утримують прибульців.

Підготовка до так-званого штурму розпочалася з події на Facebook, сторінку якої було створено 27 червня. Це було жартом, проте деякі користувачі Мережі та правоохоронці сприйняли її досить серйозно. Так, перші почали активно готуватися до "штурму", а другі – попередили про те, що захищатимуть базу.

"Зона 51" – випробувальний полігон військово-повітряних сил США, і ми відмовляємо будь-кого від намагань потрапити у регіон, де ми тренуємо збройні сили. Військові-повітряні сили США готові захищати Америку та її власність", – розповіла про готовність ВПС захищати об'єкт представник організації Лора Макендрюс у коментарі The Washington Post невдовзі після створення події.

Associated Press

У період від 16 по 22 вересня над "Зоною 51" заборонили польоти. У регіоні також встановили попереджувальні знаки, що повідомляють про штрафи, які доведеться сплатити усім, хто вирішить справді "піти на штурм". Так, за проникнення на заборонену території вдасться сплатити 1 тисячу доларів.

У зв'язку з подією вже затримали двох осіб. Це – ютубери з Нідердландів. 20-річного Тіса Гранзьєра та 21-річного Говерла Чарльза Вільгельма Якоба Сніпа заарештували на території Невадського випробувального полігону.  

Тепер їм загрожує штраф. Однак, як зазначає CNN, обидва ютубери стверджують, що штурмувати Зону не збиралися і хотіли просто на неї подивитися.

Проте не виключено, що невдовзі кількість заарештованих збільшиться, і їм також доведеться заплатити чималі суми грошей. Так, на Youtube вже запустили низку стримів так-званого штурму. На них можна побачити, як люди жартують та готуються до гіпотетичного захоплення бази.

Слідкують за розвитком подій і правоохоронці. Так, за словами комісара округа Лінкольн Варліна Хігбі, у регіоні ситуацію моніторять понад 300 співробітників правоохоронних органів.  

"Ми готові", - наголошує Хігбі.

Нагадаємо, вперше про таємничу військову базу масово заговорили цього літа. Що таке "Зона 51", звідки взялися чутки про прибульців, чи можна взагалі взяти військову базу штурмом  - читайте у матеріалі ТСН.ua

День НЛО: чому існування інопланетян та летючих тарілок досі залишається таємницею

День НЛО: чому існування інопланетян та летючих тарілок досі залишається таємницею
Наступна публікація