Шукаючи зниклу дитину, російські поліцейські розкрили 20 злочинів

Дата публікації
Перегляди
2613
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шукаючи зниклу дитину, російські поліцейські розкрили 20 злочинів

Поліцейські розкрили більше 20 злочинів, але зниклу дитину поки не знайшли / Фото: ibryansk.ru

9-місячну дівчинку поки не знайшли.

У російському місті Брянськ поліція разом з численними волонтерами в ході пошуків зниклої 9-місячної дівчинки попутно розкрила понад 20 злочинів. Натомість, дитина до цих пір не знайдена.

"Одночасно з пошуком дитини співробітниками карного розшуку області розкрито 22 злочини з числа раніше скоєних, і серед них три особливо тяжких", - заявили місцеві правоохоронці.

За даними поліції, розкрито зокрема вбивство, знайдено п'ять осіб, що раніше перебували в розшуку. Також  була ліквідована злочинна група, яка торгує наркотиками і боєприпасами. Розкрито більше 20 крадіжок, шість грабежів, два викрадення. З незаконного обігу вилучено десятки одиниць зброї та боєприпасів, говориться в повідомленні.

Коляска з 9-місячною дівчинкою пропала 11 березня. Мати дівчинки зайшла в магазин, а вийшовши з нього, не знайшла коляску. Через кілька годин коляска була знайдена в під'їзді будинку на тій же вулиці, однак немовляти в ній не було.

В понеділок поліція Брянська оголосила грошову винагороду за інформацію про місцезнаходження дитини. За відомості про Анну Шкапцову або її викрадача заплатять 1 млн рублів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2613
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація