"Шукають пожежники, шукає міліція". Найпопулярніші версії зникнення Путіна

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Шукають пожежники, шукає міліція". Найпопулярніші версії зникнення Путіна

Де Путін? - найпопулярніше питання останніх двох діб

Понад тиждень російський президент не з'являється на публіці, а Кремль створює "ефект присутності" лідера.

З 5 березня президент Росії Володимир Путін не з'являвся перед фото- та теле-камерами. Всерйоз занепокоїлись його відсутністю 11 березня – тоді було офіційно скасовано його візит до Казахстану, а західні ЗМІ заговорили про хворобу президент РФ. За дві доби вітчизняна та іноземна преса генерувала безліч версій, що трапилось з російським лідером, ТСН.ua обрав найпопулярніші з них.

1. Заліг на дно

Політична ситуація, як всередині Росії, так і на міжнародній арені довела президента до патової ситуації. Путін не вигадав нічого кращого, як тимчасово "залягти на дно" і обміркувати всі можливі варіанти розвитку подій. Ймовірно, голова Російської Федерації вирішує – що робити з "Новоросією", як відновлювати дипломатичні контакти з Заходом, або можливо продовжити агресію. Останнім поштовхом до самовільного затвірництва могло послужити вбивство опозиціонера Бориса Нємцова, яке оголило "ахову" ситуацію і всередині російського суспільства. Якщо раніше Путін вважав, що в очах своїх громадян він є визволителем та добродієм, то тепер зрозумів, що й у Москві під ним крісло хитається. Всі ці обставини змусили політика тимчасово зникнути, аби чого не сталося.

2. Генеральська змова

В Росії активно готують змінити все вище керівництво на людей в погонах. Такий висновок роблять аналітики виходячи не тільки з таємничого зникнення президента, а й зважаючи на значну активізацію керівників силових відомств. Цю теорію підсумував у своєму блозі колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов. За його думкою, найближчим часом може відбутися заміна на посаді прем'єр-міністра – місце Дмитра Медведєва може зайняти генерал-полковник у відставці Сергій Іванов, а в країні почнеться справжня військова диктатура. Тим часом сам Путін, виконавши свою частину роботи, може піти у відпустку.

3. Теорія "чорного лебедя"

За цією теорією нічого особливого з самим президентом Росії не відбувається, а всі нагнітання пов'язані з емоційною кризою еліти. Спільнота виснажена подіями останнього часу і очікує лише на найгірше. Причин відсутності президента, згідно цієї теорії, можуть бути десятки і цілком нешкідливих. Однак громадськість навряд чи задовільниться простим поясненням "таємничого зникнення", і буде продовжувати пошук зловісних знаків, таємних змов та передвісників великого лиха. Як варіант, Путін міг свідомо сховатись, аби викликати всі ці дискусії.

4. Тиск на Захід

Путін міг ініціювати своє зникнення, аби показати західним лідерам, що може статися без нього. За цією версією, президент РФ вичерпав інші можливості змусити світ піти на поступки Росії і дати спокійно наступати на Україну. Тому й вирішив довести наочно, що Росія з ним вигідніша країнам Заходу, ніж без нього. Побачивши паніку і хаос у російській владі, західні лідери мають перелякатись і дуже зрадіти, коли Путін повернеться зі своєї схованки.

5. Здолала хвороба

Стан здоров'я Путіна вже не перший рік активно обговорюється світовою спільнотою. Діагнози президенту Росії намагаються ставити медики різних країн світу, вади знаходять як у фізичному, так і психічному стані російського лідера. В різні часи у Путіна "діагностували" рак підшлункової залози та хребта, розтягнення м'язів та травму спини, синдром Аспергера, "нарцисово-мегаломаніячні" нахили, що властиві диктаторам, негативні наслідки від уколів ботоксу та пластичних операцій, а також "глибоку самотність". Зараз у ЗМІ активно тиражують версію, що у Путіна стався гострий ішемічний інсульт. Начебто президента не стали госпіталізовувати, а лікують таємно "на дому".

6. Молодий татко

Причиною зникнення Володимира Путіна може стати й народження дитини. Швейцарське видання стверджує, що в одних з клінік країні начебто зареєструвалась гімнастка Аліна Кабаєва, яка могла там народити дитину. Можливий роман Путіна та Кабаєвої давно обговорюється в пресі. Більш того, ця парочка начебто вже має двох спільних дітей. Клініка, яку називають журналісти, користується великою популярністю у російських можновладців.

7. Життя - біль

Одна з найпростіших версій зникнення російського лідера – банальна депресія. Нібито Путін потроху розуміє, що накоїв, і сильно засмучується. Засмутився настільки сильно, що від всіх сховався і не хоче ні з ким спілкуватись. А довели до депресії Борис Нємцов та Рамзан Кадиров. Президент РФ був вражений, що проститись з опозиціонером вийшли близько 100 тисяч людей, а ось на "антимайданівську" акцію навіть з адмінресурсом стільки людей витягти не вдалось. Та й з Кадировим, якого вважав своїм вірним посібником, довелось погиркатись.

8. Офіційний Кремль

За офіційною версією – Володимир Путін нікуди не зникав. Він працює, зустрічається з губернаторами, наказує та робить заяви. Щоправда, свіжі новини про свого лідера прес-служба Кремля підкріплює старими фотографіями та відеоматеріалами. Докази того, що пред'явлені фото – архівні, з'являються у Мережі одразу ж після публікації кремлівськими підданими. На ці спростування у Кремлі ображаються і знову наполягають – Путін є. За останніми обіцянками, президент РФ має з'явитись перед камерами у понеділок, 16 березня, у Санкт-Петербурзі.

Як Ви гадаєте, що сталося з російським президентом? Поділіться своєю думкою: Куди зник Путін? Опитування користувачів ТСН.uа

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація