Шварценегер оголосив у Каліфорнії надзвичайний фінансовий стан

Податкова катастрофа в американському штаті Каліфорнія: економити будуть на державних службовцях.

Губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер оголосив у штаті надзвичайний фінансовий стан у зв'язку зі зростанням дефіциту бюджету.

Він закликав законодавців зібратися на екстрену сесію. Дефіцит каліфорнійського бюджету наразі становить 24,3 мільярдів доларів, дефіцит наявних коштів - 2,8 мільярдів доларів.

Згідно з губернаторським розпорядженням, всі держустанови штату будуть закриті три дні в місяць на додачу до вихідних. Цей захід, спрямований на скорочення витрат, приведе до того, що зарплата 235 тисяч держслужбовців зменшиться в середньому на 14%.

Крім того, вперше за останні 17 років деякі держустанови і постачальники штату отримають замість оплати боргові розписки.

У своїй заяві Шварценеггер попередив, що несплачені рахунки загрожують тим, що мешканці Каліфорнії позбудуться базових комунальних послуг.

Після введення в Каліфорнії надзвичайного фінансового стану законодавчий орган штату має протягом 45 днів надати губернаторові план зі скорочення дефіциту бюджету. Якщо законодавці не зможуть укластися в цей термін, то вони позбудуться права ухвалювати будь-які законопроекти, доки не буде знайдений вихід з кризової ситуації.

Читайте також:

Епідемія ожиріння охопила 60% американців

США загрожує гіперінфляція на рівні Зімбабве

У Сполучених Штатах масово закривають банки

США взяли на себе відповідальність за світову фінансову кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: