Шварценеггер хоче бути президентом США

Губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер в інтерв'ю телеканалу CBS висловив побажання стати президентом США.

Щоб втілити бажання політика і актора в життя, потрібна спеціальна поправка до конституції. Кореспондент програми 60 Minutes Скотт Пеллі запитав: "Якби конституція була змінена, ви хотіли б стати президентом, чи не так?"

Шварценеггер відповів ствердно. Відповідно до основного закону, він, як уродженець зарубіжної країни, посаду голови американської держави зайняти не може: нинішній губернатор "золотого штату" появився на світ в Австрії і громадянство США отримав лише в 1983 році.

"Думаю, я така людина, яка завжди шукає наступну велику мету. І я люблю виклики. Я завжди ставлю собі цілі, які такі високі, що здаються майже недосяжними. Так ти завжди прагнеш дертися далі і далі вгору", - пояснив Шварценеггер.

В даний час влада Каліфорнії бореться з бюджетною кризою, що вразила штат. До лютого засоби в каліфорнійській скарбниці можуть вичерпатися, і Шварценеггер вже оголосив в штаті надзвичайний фінансовий стан. Проте, в розмові з Пеллі губернатор серед іншого пообіцяв, попри важкі часи, продовжувати реалізацію програми з боротьбі із зміною клімату.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: