Швеція підвищила рівень терористичної загрози

Рівень терористичної загрози у Швеції був підвищений з другого ("низького") до третього ("підвищеного") ступеня.

Влада Швеції 1 жовтня підвищила рівень терористичної загрози до найвищої позначки за всю історію країни.

Рівень терористичної загрози був підвищений з другого ("низького") до третього ("підвищеного") ступеня за п'ятибальною шкалою. Проте, за оцінками шведської служби безпеки, реальної загрози теракту в Швеції поки немає.

"Загроза терактів поки не розглядається як імовірна найближчим часом. У порівнянні з обстановкою в інших європейських країнах рівень терористичної загрози у Швеції все ще залишається низьким", - йдеться у заяві відомства.

Водночас влада вдалася до такого кроку у зв'язку зі звітом Національного центру з оцінки терористичної загрози, в якому зазначається, що збільшення активності деяких груп населення в країні може розглядатися як потенційна загроза для Швеції.

Оскільки звіт експертного центру є секретним, шведська служба безпеки не навела жодних конкретних деталей, що стосуються ситуації в країні.

Напередодні директор поліцейської служби Європейського союзу (Європол) Роберт Уейнрайт підтвердив, що терористи представляють реальну загрозу Європі, попри загальне зниження кількості нападів.

Нагадаємо, цього тижня стало відомо, що спецслужбам вдалося зірвати масштабні теракти "Аль-Каїди" в Європі: пакистанські бойовики планували серію одночасних атак на Лондон і великі міста Франції та Німеччини.

Читайте також:

Європол: терористи активно готують напади в Європі

"Аль-Каїда" планувала скидати заручників з Ейфелевої вежі

У Данії випустили книгу карикатур на пророка Мухаммеда

У Норвегії затримали терористів, які готували нове "11 вересня"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: