Швецький король розважався з повіями на вечірках, організованих мафією

Король був частим гостем вечірок з повіями, організованих югославськими мафіозі. "Королівські вечірки" відбувалися на приватних квартирах та у закритих клубах.

Шведського короля Карла XVI Густава звинувачують у зв'язку з югославською мафією. З’явилися докази того, що король брав участь у сексуальних розвагах, влаштованих мафіозі.

На прилавках книжкових магазинів країни з'явилася документальна книга "Шведський хресний батько" журналіста Кімо Нурі. З неї випливає, що король був частим гостем вечірок з повіями, організованих югославськими мафіозі.

Ці заходи відбувалися на приватних квартирах, віллах, у закритих клубах. "У мене є відеозаписи, що показують, як проходили "королівські забави", - визнав у інтерв'ю вечірній газеті Aftonbladet гангстер Мілле Маркович, який володів у 90-ті роки нелегальним клубом Club Power в Стокгольмі - популярним місцем відпочинку короля і його друзів.

У книзі також стверджується, що люди з оточення короля намагалися викупити фотографії, на яких Карл XVI Густав представлений у непривабливому вигляді.

"П'яний король з сигаретою, що звисає з куточка рота, з цікавістю спостерігає за двома дівчатами, які займаються сексом одна з одною", - описує кореспондент телеканалу TV4 Кімо Нурі один з продемонстрованих йому скандальних знімків.

У пресу потрапила роздруківка переговорів одного з близьких друзів короля, бізнесмена Андерса Леттстрема, який намагався викупити компрометуючі матеріали у гангстерів.

Залагодити справу "по-тихому" не вдалося: власник компромату мафіозі кілька разів підвищував суму викупу. Після того, як таємне стало явним, гангстер заявив, що готовий опублікувати свій компромат.

"У 2013 році я випущу свою автобіографію, одночасно буде створений платний сайт, на якому весь світ зможе побачити забави короля і його друзів", - сказав він в інтерв'ю вечірній газеті Expressen.

Королівський двір ведення переговорів з мафією заперечує. Шведів намагаються переконати, що Леттстрем вів переговори виключно з власної ініціативи, без відома його величності. В даний час бізнесмен вже позбувся посади голови правління однієї з компаній, яку він очолював, і ховається від журналістів.

Шведські оглядачі, аналізуючи пригоди короля, вважають, що пробачити можна все - навіть загули з повіями. Однак, ставши вразливим для шантажу з боку мафії, Карл XVI Густав переступив межу допустимого для глави держави.

Опитування, опубліковані у зв'язку з останнім скандалом, свідчать про небувалий спад популярності монарха. Лише 29% населення вважають, що король повинен залишатися на своєму посту до смерті, як це прийнято. 63% вимагають, щоб монарх достроково склав свої повноваження, передавши трон кронпринцесі Вікторії.

Читайте також:

Бельгійський король вигнав свого сина з палацу за поїздку в екс-бельгійське Конго

У Франції урядовець позбувся посади через секс-скандал

У справі глави МВФ з'явилася кров на простирадлах і анальний секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: