Шведська прокуратура висунула засновнику WikiLeaks звинувачення у згвалтуванні

Засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж підозрюється у сексуальному домаганні.

Шведська прокуратура поновила слідство у справі засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанжа, підозрюваного в сексуальних домаганнях. Про це 25 серпня повідомило агентство AFP з посиланням на заяву головного прокурора Стокгольма Єви Фінне.

За її словами, для поновлення розслідування є достатньо доказів, і "підозра в його відношенні зберігається". Фінне повідомила, що має намір викликати Ассанжа на допит.

20 серпня в Швеції дві жінки звинуватили Ассанжа в сексуальних домаганнях і згвалтуванні. У зв'язку з цим місцева поліція видала ордер на його арешт, проте вже 21 серпня він був відкликаний, а звинувачення в згвалтуванні з засновника WikiLeaks зняті. Тоді ж Єва Фінне заявила, що він залишається під підозрою в сексуальних домаганнях.

Сам Ассанж заперечував усі звинувачення. При цьому він заявляв, що його переслідування може бути пов'язане з публікацією на сайті WikiLeaks, що спеціалізується на публікації секретної інформації, "афганського досьє" Пентагону з 76 тисяч документів про воєнні дії США в Афганістані.

Читайте також:

Wikileaks опублікує решту секретних даних щодо Афганістану

Пентагон вимагає від WikiLeaks повернути секретні документи

Таліби пригрозили розправою інформаторам з досьє Wikileaks

Секретні матеріали: НАТО програє війну в Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: