Шведський лікар зізнався поліції, що утримував жінку під землею і "годував" наркотиками

Адвокат обвинуваченого заявила, що чоловік просто хотів "душевної близькості".

Наручники, арешт
УНІАН
38-річний чоловік з'явився у відділення поліції Стокгольма і заявив, що утримував жінку в звукоізольованному підземному бункері в заміському будинку протягом тижня, не заперечуючи, що давав жінці наркотики.

Чоловіка звинуватили у викраденні та позбавленні волі жінки, зґвалтуванні і використанні наркотичних засобів на жертві, повідомляє видавництво The local.

Судовий розгляд по справі лікаря почався в Стокгольмському окружному суді в понеділок вранці.

Жінка розповіла, що боялася того, що її можуть катувати або вбити. Її адвокати вважають, що це було заздалегідь сплановано і чоловік міг тримати її під замком протягом багатьох років.

бункер швеція
The Local
Бункер, в якому шведський лікар утримував жінку.

Також, чоловік брав зразки крові у потерпілої, для того щоб в клініці перевірити їх на наявність захворювань, що передаються статевим шляхом. Що і викликало підозру на факт насильства.

Як відомо, чоловік повернувся в Стокгольм для того щоб забрати деякі речі жінки. Але коли він виявив, що поліція розшукує жертву, вирішив сам прийти у відділок, сподіваючись переконати їх, що жінка не постраждала, а вони з нею були справжньою парою.

Адвокат обвинуваченого заявила, що чоловік перебуває в "глибокій депресії" і завдавати нікому зла не збирався, а просто хотів душевної близькості.

Підозрюваний був офіційно звинувачений у викраденні і зґвалтуванні 11 січня 2016 року, однак поліція продовжує вести розслідування, підозрюючи, що чоловік може продовжувати викрадати й інші жертви.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: