Шведську школярку висунули на Нобелівську премію – вона бойкотувала навчання через глобальне потепління

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дівчина стала натхненницею протестів у всьому світі.

На нобелівську премію миру висунули 16-річну шведку Грету Тунберг – вона активно бореться зі змінами клімату і відома своїм "шкільним страйком".

Про це пише Aftonbladet.

Так, Тунберг у серпні минулого року Грета взяла плакат і пішла під парламент у Стокгольмі із вимогою до політиків виконувати умови Паризької угоди щодо клімату. Згодом вона почала робити так щоп’ятниці, пропускаючи школу. Уже за кілька місяців – приклад дівчинки підтримали сотні тисяч молодих людей від Австралії до Каліфорнії.

Протести через глобальне потепління у Бельгії
Протести через глобальне потепління у Бельгії

На премію Тунберг висунули депутати лівих партій парламентів Швеції і Норвегії. Загалом на "Нобеля" з миру 2019 року номіновано близько трьохсот людей.

Нагадаємо, учені підрахували, скільки у землян залишилось часу, щоб зупинити катастрофічні зміни клімату - увесь світ має вжити "безпрецедентних" заходів до 2050 року і звести нанівець викиди вуглекислого газу, аби запобігти смертельним наслідкам глобального потепління.

ВідеоТисячі бельгійських учнів та студентів вийшли на акцію проти глобального потепління

Молодь закликає чиновників запобігти змінам клімату. Мовляв, дорослі не опікуються цією проблемою, бо боротися з наслідками потепління доведеться не їм, а їхнім нащадкам. Тому вимагають знизити рівень викидів в атмосферу. Для цього - відмовитися від нафти, газу та бензину. 

Тисячі бельгійських учнів та студентів вийшли на акцію проти глобального потепління

Залиште свій коментар

Вибір редакції