Швейцарія очолила рейтинг якості життя

Компанія Mercer Human Resource Consulting провела черговий порівняльний аналіз якості життя в мегаполісах по всьому світу.

У Top-10 входить відразу три швейцарські міста, натомість жодне місто США не потрапило у рейтинг.

Як і в попередні роки, верхню сходинку займає Цюріх. Друге місце також за швейцарським містом – Женева. Ще одне швейцарське місто – Берн – на дев'ятому місці.

Спирс рассказала о нервном срыве
Wikipedia
Панорама Цюріха
Рівень життя в цій альпійській країні, добре розвинена промисловість, разом з дбайливою турботою про природу і культурну спадщину, давно є одними з найвищих і найстабільніших в Європі.

Єдиний представник північноамериканського континенту - Ванкувер, найбільше місто канадської провінції Британська Колумбія, який зайняв третє місце.

На четвертій позиції – столиця Австрії Відень, відзначений за ідеальну чистоту.

За ним йде найбільше місто Нової Зеландії - Окленд, який може пишатися великою кількістю парків. З шостого по восьме місця в рейтингу знаходяться німецькі Дюсельдорф, Франкфурт-на-Майні та Мюнхен. Замикає "гарячу десятку" австралійський Сідней з його сучасною архітектурою, безліччю парків, пляжів і багатонаціональною культурою.

У дослідженнях Mercer Human Resource Consulting оцінка якості життя проводиться за 39 критеріями. До них входить політична, економічна, соціальна та екологічна ситуація, особиста безпека, обслуговування у сфері охорони здоров'я, суспільний транспорт, якість державних послуг і системи освіти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: