Швейцарія спростила візовий режим для росіян

Російським бізнесменам стане простіше отримати швейцарську візу. Натомість Кремль може звернутися до Берна з проханням розкрити банківську таємницю.

Росія та Швейцарія домовилися про спрощення візового режиму. Для росіян полегшили процедуру отримання одноразових віз на строк до трьох місяців і багаторазових віз для членів офіційних делегацій чи бізнесменів, які підтримують у Швейцарії регулярні контакти.

Угоду підписали в Берні міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров і начальник Федерального департаменту юстиції і поліції Швейцарії Евелін Відмер-Шлумпф.

Документ було ухвалено за підсумками російський-швейцарських переговорів, які пройшли в рамках візиту до Швейцарії президента РФ Дмитра Мєдвєдєва.

Також дві держави домовилися про реадмісію, взаємодію в області надзвичайного гуманітарного реагування на катастрофи і кризи та сприяння міжнародному розвитку, а також підписали меморандум про співпрацю в області фізичної культури і спорту.

Крім того, Москва, можливо, звернеться до Берна з проханням надати інформацію щодо банківських внесків окремих російських платників податків.

Дмитро Мєдвєдєв підкреслив, що держави мають право знати, чи платять їм податки. Проте такі питання, за його словами, мають вирішуватися в індивідуальному порядку і бути заснованими "на законі, коли одна держава звертається до іншої, чи то США або Російська Федерація, що звертається до Швейцарії з тих самих питань".

До Дмитра Мєдвєдєва жоден лідер СРСР або РФ не відвідував Швейцарію з державним візитом.

Читайте також:

Мєдвєдєв приїхав до Швейцарії на річницю переходу Суворова через Альпи

Каддафі запропонує ООН "стерти" Швейцарію з карти світу

Десять офшорів нададуть дані про ухилення від податків

Найбільший банк Швейцарії "подарував" своїх клієнтів податковій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: