Швейцарці проголосували проти будівництва мінаретів

Громадяни Швейцарії підтримали ініціативу правлячої партії заборонити будувати в країні мінарети - щоб уникнути "тотальної ісламізації".

Попередні результати референдуму, проведеного в Швейцарії, показали, що громадяни країни налаштовані заборонити будівництво мінаретів.

Громадяни Швейцарії підтримали заборону на будівництво мінаретів на території країни. "За" запровадження відповідного закону на національному референдумі 29 листопада проголосували 59% швейцарців.

Згідно з попередніми даними дослідницької компанії Gfs.berne, прихильники заборони перемогли в більшості швейцарських кантонів. Офіційних результатів опитування поки що немає.

Ініціатива проведення референдуму виходила від найбільшої в парламенті Швейцарської народної партії (SVP). Ця політична сила розглядає будівництво мінаретів ознакою наростаючої ісламізації.

Їхні опоненти стверджують, що заборона на будівництво є дискримінацією ісламського населення і може викликати міжнаціональну ворожнечу.

Уряд країни виступає проти заборони. На його думку, вона може викликати безлади серед швейцарських мусульман і погіршення відносин з ісламськими країнами.

У Швейцарії проживають близько 400 тисяч мусульман. Більшість з них - вихідці з колишньої Югославії, і жодної історії ісламського екстремізму в країні не немає. Іслам є в країні найбільш поширеною релігією після християнства, але далеко не всі його прихильники відкрито декларують своє віросповідання.

Оскільки влада часто відмовляє в дозволах на будівництво мінаретів, мусульмани збираються переважно в неофіційних молитовних кімнатах.

Правозахисна організація Amnesty International попередила, що заборона на мінарети стане порушенням міжнародних зобов'язань Швейцарії, пов'язаних зі свободою віросповідання.

Читайте також:

Іранська влада відібрала у правозахисниці Нобелівську премію

Жінкам Кувейту дозволили отримувати паспорт без згоди чоловіка

Військовий психіатр в Техасі розстріляв солдатів з криками "Аллах Акбар!"

У Словенії головним у справах релігії став сатанист

ВідеоШвейцарці проголосували проти будівництва мінаретів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: