Перейти до змісту
Швейцарці підтримали автоматичну депортацію злочинців

Швейцарці підтримали автоматичну депортацію злочинців

Швейцарці проголосували за автоматичну депортацію злочинців.

Громадяни Швейцарії на референдумі 28 листопада підтримали ідею, згідно з якою іноземців, визнаних винними в певних злочинах, будуть автоматично депортувати з країни.

Пропозицію правої Народної партії (SVP) підтримали 52,9 відсотка з тих, хто голосував. Проти висловилися 47,1 відсотка. Спостерігачі відзначали, що франкомовне населення Швейцарії пропозицію швидше відкинуло, проте німецькомовне вбільшості висловилося за. Рішення вважається прийнятим, якщо його підтримають як більшість кантонів, так і більшість жителів країни.

Із Швейцарії тепер будуть автоматично виганяти за такі тяжкі злочини, як убивство, згвалтування, пограбування, торгівлю наркотиками. Щорічно країна депортує 350-400 іноземців, однак тепер очікується, що цей показник зросте до 1500 осіб. Депортованим буде заборонено повертатися до Швейцарії протягом терміну від 5 до 20 років.

Проти прийняття скандального рішення виступали правозахисні організації. Було висунуто зустрічну пропозицію - депортувати злочинців, але не автоматично, а після ретельного розгляду їх справи - але його швейцарці відкинули.

Як повідомлялось, рік тому (наприкінці листопада 2009-го року) швейцарці підтримали іншу ініціативу Народної партії - заборону на будівництво мінаретів.

Читайте також:

Швейцарці проголосували проти будівництва мінаретів

У Швейцарії почали збирати підписи за відновлення смертної кари

Німеччина депортує до Косова 10 тисяч циган

Фінляндія слідом за Францією розпочала депортацію циганів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин