Швейцарія розкрила стан рахунків Мубарака

На рахунка у Швейцарських банках екс-президента Єгипту знаходиться кілька десятків мільйонів доларів.

Кількість грошей колишнього президента Єгипту Хосні Мубарака і його оточення на швейцарських рахунках становить десятки мільйонів доларів. Про це в неділю, 20 лютого, заявив прес-секретар міністерства закордонних справ Швейцарії Штефан фон Бєлов.

"Нам поки що невідомо, отримані ці гроші в результаті законних операцій чи ні", - заявив фон Бєлов. За його словами, у разі, якщо з'ясується, що суми на рахунках були отримані злочинним шляхом, долю грошей визначать "компетентні судові органи".

Інформацію про стан рахунків колишніх єгипетських чиновників і родичів Мубарака в швейцарський МЗС передали банки, уповноважені в таких випадках визначити приналежність грошей.

Рахунки екс-глави Єгипту і його соратників у Швейцарії були заморожені через кілька годин після відходу Хосні Мубарака у відставку 11 лютого. Ця міра торкнулася всього 12 осіб: самого Мубарака, його найближчих родичів і чотирьох екс-міністрів.

15 лютого влада Єгипту звернулися до США, Великобританії, Франції і Євросоюзу з проханням заморозити рахунки колишніх чиновників адміністрації екс-президента, причому у Франції і США підкреслили відсутність у запитах імен Мубарака або членів його сім'ї.

Раніше голова Єврогрупи (організації країн єврозони) Жан-Клод Юнкер висловив готовність заморозити європейські рахунки Мубарака на прохання єгипетської влади.

Швейцарія не входить ні до складу Євросоюзу, ні до складу Єврогрупи.

Читайте також:

Скинутий президент Єгипту страждає і постійно непритомніє

Швейцарія заморозить усі рахунки Мубарака і його близьких

Мубарак може покинути Єгипет з 2 мільярдами у кишені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: