Швейцарія відмовилася пропускати "чиновника" з Криму на сесію ООН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Швейцарія відмовилася видавати йому візу.

Швейцарська влада відмовила у видачі в'їзної візи так званому заступнику міністра освіти, науки і молоді окупаційної влади Криму Айдеру Аблятіпову.

Про це повідомляє прес-служба МЗС Росії.

В МЗС зазначили, що дуже розчаровані таким рішенням та додали, що Аблятіпов збирався взяти участь у 39-й сесії Ради ООН з прав людини в Женеві.

"Шкодуємо, що в Швейцарії, де не тільки проводяться засідання Ради, але і розташовані штаб-квартири інших численних міжнародних організацій і організацій системи ООН, не прислухалися до наших звернень і позбавили російського представника права поділитися своїми оцінками і донести до авторитетної структури реальну картину того, що відбувається на півострові Крим", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше зовнішньополітичне відомство Швейцарії виступило з офіційною заявою, в якій вимагає від Росії негайно припинити незаконну діяльність на території країни.

ВідеоШвейцарія вимагає від Росії припинити шпигувати на її території

З такою заявою до Москви звернулося Міністерство закордонних справ країни. Там викликали російського посла, аби озвучити свою позицію, і хочуть посилити контроль над акредитацією дипломатів. 

Швейцарія вимагає від Росії припинити шпигувати на її території

Залиште свій коментар

Вибір редакції