Швидше, ніж очікувалося: в Італії вакцину від коронавірусу отримали понад 900 тисяч людей

Швидше, ніж очікувалося: в Італії вакцину від коронавірусу отримали понад 900 тисяч людей

Фото: Associated Press

До кінця 2021 року в Італії щеплення зможуть отримати 50 мільйонів громадян. 

Станом на вечір четверга, 14 січня, в Італії щеплення вакциною від COVID-19 отримали понад 900 тисяч людей. 

Про це повідомляє The Associated Press

За даними видання, темпи вакцинації від коронавірусу в Італії є швидшими, аніж очікувалося. Зокрема, перші щеплення вже отримали пенсіонери, старші 80 років. Раніше очікувалося, що їх почнуть вакцинувати в лютому, оскільки спершу ін'єкції надавали лікарям, медсестрам та іншим представникам сфери охорони здоров'я.

За словами спеціального уповноваженого уряду з боротьби з пандемією коронавірусу Доменіко Аркурі, якщо в січні ЄС схвалить екстрене використання третьої вакцини від COVID-19, то вже до кінця 2021 року в Італії з населенням 60 мільйонів щеплення зможуть отримати 50 мільйонів людей. 

14 січня позитивні результати тестів на коронавірус отримали 17 246 італійців. Таким чином загальна кількість виявлених випадків зараження збільшилася до 2,3 млн. Окрім того, від ускладнень нової інфекції в країні померли ще 522 пацієнти. Загалом в Італії нараховують 80 848 пов'язаних із SARS-CoV-2 летальних випадків. Це один із найвищих показників у Європі. 

У січні європейські країни почали отримувати перші дози американської вакцини Moderna. Напередодні також схвалили використання препарату компаній BioNTech та Pfizer. Європейського дозволу нині чекає ще оксфордська вакцина фірми AstraZeneca, щеплення якою вже успішно проводять у Великій Британії.

Раніше уряд Італії подовжив надзвичайний стан в країні через коронавірус до 30 квітня. 

Чого чекати українцям від китайської вакцини проти коронавірусу

Чого чекати українцям від китайської вакцини проти коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація