Сили Каддафі саджали дітей на танки, щоб запобігти атакам НАТО

Правозахисні організації розповіли, що війська, вірні Каддафі саджали маленьких дітей на танки, щоб запобігти атакам НАТО.

Лівійські військові, вірні Муамару Каддафі, змушували мирних жителів створювати "живий щит" і саджали маленьких дітей на танки, щоб запобігти атакам НАТО.

Про це повідомила правозахисна організація Physicians for Human Rights.

Це стало частиною інших "військових злочинів", виявлених правозахисниками в ході розслідування.

"Чотири очевидця повідомили, що війська (Каддафі) насильно затримали 107 мирних громадян і використовували їх як "людський щит" для захисту військової техніки від ударів НАТО на південь від Місрата", - повідомила організація з посиланням на опитаних нею жителів.

"Один чоловік розповів Physicians for Human Rights, як солдати (Каддафі) змусили його посадити двох маленьких синів на військовий танк і погрожували родині: "Ти залишишся тут, і якщо НАТО нападе на нас, ти теж помреш", - заявили правозахисники.

Крім того, за даними організації, вона одержала в розпорядження військові накази, в яких говорилося, що Каддафі закликав свої війська грабувати місцевих жителів, у результаті чого вони голодували, але не могли отримувати гуманітарну допомогу.

Водночас, організація Amnesty International заявила, що сили, лояльні Муамару Каддафі, вбивають ув'язнених, що містяться у двох таборах в Тріполі. Amnesty також зазначає, що вбивство і катування ув'язнених розцінюються як військовий злочин.

Читайте також:

Оприлюднено секретний план ООН щодо стабілізації в Лівії

"Амазонки" Каддафі: полковник ґвалтував нас і передавав синам

Експерти: НАТО воює в Лівії на стороні терористів

Літаки НАТО підірвали два бункери Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: