Сильна повінь у Бельгії спричинила до людських жертв

Влада Бельгії оголосила для всіх служб Брюсселя план дій на випадок катастрофи в столиці.

У неділю план дій на випадок катастрофи оголосила влада бельгійської столиці, повідомляє Радіо Свобода.

Багато кварталів Брюсселя залиті водою, ось-ось вийде з берегів канал. Представник столичної пожежної служби П'єр Мейс повідомив: "Ситуація серйозніша, ніж учора, і вранці ми оголосили план катастрофи для Брюсселя, щоб всі служби були готові діяти у будь-який момент при подальшому ускладненні обстановки".

В цілому ж по країні ситуація тяжка: по вулицях сіл і містечок течуть справжні річки. Перші поверхи будівель залиті водою, рятувальники і пожежники, яким допомагають поліція і армія, евакуювали людей на човнах і вантажівках. Багато хто втратив все своє майно і навіть житло.

У ніч на неділю в потоках води загинули двоє жителів одного з сіл на французькому кордоні. За повідомленням рятувальних служб, їм доводилося минулої доби вивільняти багато водіїв, захоплених водою, зокрема з перевернутих потоками автомобілів.

Як повідомлялось, зливи в Бельгії тривають з п'ятниці. Блоковано багато автодоріг, в кількох місцях перекриті залізниці. Населення попереджають про необхідність виявляти пильність і обережність.

Читайте також:

Італія призупинила виробництво моцарелли через повені

Повінь затопила 14 провінцій на півдні Італії

Повені затопили південь Таїланду: у пастці опинилися тисячі туристів

У Перу потужна повінь затопила ціле місто

ВідеоСильна повінь у Бельгії спричинила до людських жертв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: