Сильні повені та зсуви у Джакарті забрали життя 60 осіб. Рятувальники шукають зниклих безвісти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У столиці Індонезії прогнозують нові опади.

Повені та зсуви, спричинені сильними опадами, в столиці Індонезії Джакарті забрали життя щонайменше 60 осіб, повідомляє Аssociated Press.

За інформацією Національного агентства з ліквідації наслідків катастроф, більшість загиблих потонули або зазнали ураження електричним струмом. Крім того, троє літніх людей померли від переохолодження.

Рятувальники досі шукають зниклих безвісти, оскільки мусонні дощі та річки, що вийшли з берегів, затопили десяток районів у більшій області Джакарти та спричинили зсуви, під якими можуть бути поховані люди. 

Заходи з ліквідації наслідки стихії гальмують зливи та сильні підтоплення. Деякі регіони були ізольованими. З деяких місцевостей вода вже відступила, але умови залишаються поганими у вузьких прибережних вуличках, де живуть бідні. 

За попередньою інформацією, через чотири дні після початку паводку постраждали сотні тисяч людей. Крім того, понад 90 тисяч осіб не повернулися додому, а перебувають у тимчасових сховищах. 

Індонезійський агентство з метеорології, кліматології і геофізики заявило, що в найближчі дні в столиці прогнозуються нові зливи, а ймовірність опадів збережеться до наступного місяця. Крім того, уряд почав сіяти хмари, намагаючись відвернути дощові хмари від Джакарти, щоб запобігти можливим повеням. 

Як повідомлялося, у столиці Індонезії Джакарті сталися сильні повені, коли у країні святкували Новий рік. Мусонські дощі та річки затопили щонайменше 169 мікрорайонів. Велика вода спричинила зсуви районів Богор та Депок на околицях Джакарти. За інформацією місцевої влади, близько 400 тисяч осіб евакуйовані і перебувають у тимчасових притулках, їхні домівки досі залишаються недоступними через затоплення. Також триває пошук зниклих безвісти. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції