Буря паралізувала Варшаву: зливи затопили метро

У польській столиці сильні зливи затопили вулиці, метро, підвали, у тому числі архіви міністерства внутрішніх справ. Рух транспорту паралізовано.

Над територією Польщі проносяться бурі зі зливами та шквалистим вітром. У Варшаві ввечері в п'ятницю затопило три станції метро, рух наземного громадського транспорту паралізовано.

Поривчастий вітер повалив десятки, якщо не сотні дерев, затоплено підвали. Водою залиті вулиці багатьох районів Варшави, зокрема Рембертова, Вавра, Урсинува і Срудмістя.

"За декілька годин до міської Службу порятунку надійшло близько 500 телефонних дзвінків від варшав'ян з проханням про допомогу", - повдіомив прес-секретар державної Пожежної варти Павло Фронтчак.

На Торуньській магістралі у Варшаві виявилися затопленими три міських автобуса. Пасажири забралися на дах, звідки були евакуйовані рятувальниками.

Виявилися затопленими архіви міністерства внутрішніх справ Польщі та підвали декількох госпіталів.

Вода прорвалася до варшавського метрополітену, затоплені станції Кабати, Імелін, Урсинув, Стоклоси, Ратуш, Свєнтокшиська і Двожец Гданський.

Залито декілька міських тунелів. На Віслостраді і поблизу мостів через Віслу утворилися гігантські автомобільні затори.

Потужні зливи пройшли у Малопольському і Сілезькому воєводствах. У Люблінському воєводстві через пориви вітру, які досягали 90 м/с, зірвані дахи з будинків, поламані дерева та заблоковані місцеві дороги. У Підкарпатському воєводстві затопило декілька вулиць та підвалів. У південних регіонах республіки пройшов град.

Читайте також:

Коморовський офіційно вступив на посаду президента Польщі

У Варшаві прихильники Леха Качинського побилися з поліцією за хрест

На Землі розпочалася сильна магнітна буря

Москва задихається від смогу: чадного газу в повітрі утричі більше норми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: