Сильний паводок у Непалі: загинуло щонайменше пів сотні людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щонайменше 30 осіб зникли безвісти.

У результаті повеней і зсувів, які виникли через сильні зливи, у Непалі загинуло щонайменше 50 осіб, повідомляє Associated Press.

Крім того, щонайменше 30 осіб зникли безвісти. Їх змила вода, яка вийшла з берегів, або вони потрапили під зсуви ґрунту. Понад 1,1 тис. осіб врятовано із затоплених районів. За оцінками, більше 10 тис. мешканців затоплених районів евакуювали.

Дев'ять ключових автомагістралей залишилися заблокованими від повеней і зсувів. Зокрема, шосе Схід-Захід, яке з'єднує південні райони Непалу. Дороги розчищають рятувальники і поліцейські. Вони також ремонтують вежі зв'язку, щоб відновити телефонні лінії.

Крім того, у Бангладеші понад 10 осіб, які проживають у сільській місцевості, померли через удар блискавки. Загалом через негоду загинуло щонайменше 20 осіб.

За прогнозами синоптиків і метеорологів така погода буде триматися в Непалі до понеділка, 15 липня. Від тоді почнеться зниження рівня впливу стихії.

Як повідомлялося раніше, через сильні мусонні дощі та повені в країнах Південної Азії загинули десятки людей.За даними місцевої влади, внаслідок шторму у Непалі загинуло щонайменше 27 осіб, ще 11 були поранені та 15 вважаються зниклими безвісти. Протягом кількох днів від дощів особливо потерпала столиця країни Катманду, де загинуло троє людей.

Відео В Іспанії унаслідок потужних злив ріки повиходили з берегів і позаливали міста

Під воду пішло містечко Тафалья. Через сильні зливи вийшли з берегів місцеві річки. Брудні хвилі розтрощили ділянку дороги та розлилися вулицями міста. Припарковані на узбіччях автомобілі попливли, наче човни. Повінь уже забрала життя місцевого жителя - чоловік був в одній із машин, які змило водою.    

В Іспанії унаслідок потужних злив ріки повиходили з берегів і позаливали міста

Залиште свій коментар

Вибір редакції