Силовики розігнали демонстрацію в Тунісі водометами і газом

Силові органи розігнали багатотисячну демонстрацію в центрі Туніса. Заворушення в країні після державного переворота тривають.

У центрі Туніса, столиці однойменної країни, силові органи за допомогою водометів, сльозогінного газу і попереджувальних пострілів в повітря розігнали багатолюдну демонстрацію.

Учасники акції протесту вимагали від правлячої партії відмовитися від влади.

Як відомо, у понеділок в Тунісі очікується оголошення складу уряду національної єдності. За наявною інформацією, в кабінет можуть увійти лідери трьох опозиційних партій.

14 січня позбавлений влади президент Бен Алі втік до Саудівської Аравії. Цьому передували масові хвилювання і заворушення, пов'язані з протестами населення проти зростання цін, безробіття та корупції, які тривали з кінця грудня. У результаті зіткнень демонстрантів з поліцією за місяць загинули понад 70 людей, сотні отримали поранення.

Після того, як президент залишив країну, повноваження взяв на себе прем'єр-міністр, а пізніше спікер парламенту. Конституційний рада оголосила про проведення в країні позачергових президентських виборів протягом 60 днів.

У п'ятницю - одразу після втечі президента - по всій країні було оголошено надзвичайний стан, введена комендантська година, заборонені будь-які збори більше трьох осіб у громадських місцях, закрито повітряний простір. Такі заходи мали сприяти відновленню порядку в країні, де вже почали діяти мародери. За останні дні обстановка, утім, лише погіршилася.

Читайте також:

Скинутий президент Тунісу вивіз з країни 1,5 тонни золота

У революційному Тунісі застрягли півтисячі українців

У Тунісі триває анархія: обстріляно будівлю МВС і президентський палац

Президент Тунісу позбавлений влади: в країні орудують мародери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: