Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Силовики встановили особу нападника, який розстріляв натовп у Торонто

Силовики встановили особу нападника, який розстріляв натовп у Торонто

Чоловік мав “серйозні психічні проблеми”.

У Службі спеціальних розслідувань Онтаріо заявили, що стрільцем, який у ніч проти понеділка розстріляв у Торонто 15 осіб, виявився 29-річний місцевий мешканець Фейсал Хусейн.

Про це пише Укрінформ.

"Після того, як нашим детективам вдалося поговорити із родичам загиблого та їх представниками, ми змогли підтвердити його особу. З огляду на надзвичайні обставини цього трагічного інциденту та громадський інтерес, Служба розкриває ім’я чоловіка: це Фейсал Хусейн з Торонто”, - заявили у Спеціальній розвідувальній службі Онтаріо.

Родина Хусейна передала СВС звернення, у якому визнала, що Фейсал мав “серйозні психічні проблеми”.

Відео У Торонто чоловік відкрив вогонь по перехожих та відвідувачах кафе, є загиблі

Від куль на місці померла одна жінка, нині у поліції підтвердили смерть другої людини, ще 12 - поранені. Підозрюваний - 29-річний чоловік - раптово відкрив вогонь, коли йшов вулицею. Палив по відвідувачах ресторанів та кафе. Під час стрілянини загинув і сам зловмисник. Чи був терористом - поліцейські поки сказати не можуть - з’ясовують можливі мотиви нападника. 

У Торонто чоловік відкрив вогонь по перехожих та відвідувачах кафе, є загиблі

У поліції Онтаріо додали, що досі не мають мотиву вчинку Фейсала Хусена та намагаються зібрати якого більше свідчень та доказів. Зокрема, було проведено обшук у помешканні нападника. 

Нагадаємо, що жертв стрілянини у популярному районі Торонто вже двоє. Від куль на місці померла одна жінка, нині у поліції підтвердили смерть другої людини. 

Ще 12 людей поранені, серед них є 9-річна дівчинка, яка перебуває у критичному стані.  Підозрюваний 29-річний чоловік раптово відкрив вогонь, коли йшов вулицею. Він цілив по відвідувачах ресторанів та кафе. Очевидці згадують, що чули зо два десятки пострілів. Під час стрілянини загинув і сам зловмисник.

Вибір редакції