Сільвіо Берлусконі облаяв журналіста

Сільвіо Берлусконі знову опинився під вогнем ЗМІ після того, як на прес-конференції полаявся з журналістом, що поставив питання у справі про корупцію

Сільвіо Берлусконі знову відзначився. На одній з прес-конференцій він вступив у словесну дуель з представником преси, який задавав питання про корупцію.

"Я не просто прем'єр-міністр, - сказав Берлусконі, - я ще і промисловий магнат, і це доповнює мою характеристику політичного діяча. А ви не просто погано виховані, ви ще й сміховинні. Я розумію, чому ви такий злий - тому що кожного разу, коли ви заглядаєте вранці в дзеркало, це псує вам настрій на весь день! "

На захист прем’єра став і глава оборонного відомства Італії Іньянціо Ла Русса. Він схопив журналіста за комір і в грубій формі наказав йому замовчати.

Ображений медійник заявив, що подасть позов до суду на міністра оборони за застосування сили та агресивну поведінку. Після невеликої сутички в залі журналіста вивели, проте Берлусконі відмовився продовжувати прес-конференцію.

Нагадаємо, що рейтинг прем'єр-міністра Берлусконі напередодні виборів у місцеві органи влади зараз нижчий, ніж коли б то не було з моменту його третього за рахунком приходу до влади.

Читайте також:

Берлусконі вибили зуби статуеткою Міланського собору

Партію Берлусконі фінансував клан Корлеоне

Берлусконі розповів анекдот про Діву Марію ченцям у Віфлеємі

Брат Берлусконі отримав чотири місяці в'язниці за фінансові махінації

 

 

ВідеоСільвіо Берлусконі облаяв журналіста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: