Сильвіо Берлусконі знову в центрі скандалу (відео)

Італійський прем'єр назвав новообраного президента Сполучених Штатів Барака Обаму "молодим, симпатичним і добре засмаглим".

Після вчорашніх переговорів у Москві із президентом Медведєвим італійські газети вийшли з гучними заголовками.

Сам прем'єр-міністр Італії в інтерв'ю італійському каналу Sky24 пояснив, що це було не що інше як комплімент новому президентові США, тлумачити який в негативному світлі дуже дивно.

Берлусконі
Сильвіо Берлусконі знову в центрі скандалу
Проте такі заяви не переконали представників його опозиції. Це расистський коментар, заявляє опозиція. Берлусконі має вибачитися. Прості італійці також вважають, що комплімент був невдалий.

Італійський прем'єр, сам володар бездоганної засмаги, вже прославився в дипломатичних колах двозначними жартами. Під час першої зустрічі з данським міністром Андерсом Фог Расмуссеном в 2002 році, Берлуськоні заявив: "Расмуссен не лише чудовий колега, але він також найсимпатичніший премьер-мініністр в Європі". "У нього настільки приємна зовнішність, що я навіть подумую представити його своїй дружині", - сказав Берлуськоні.

А в 2005 році він виявився винуватцем невеликого дипломатичного скандалу, розповівши, як йому вдалося заручитися підтримкою президента Фінляндії Тарью Халонен. "Я був вимушений використовувати всю мою тактику плейбоя", - сказав він, чим змусив Хелсінки викликати посла Італії для роз'яснень.

Одного дня він порівняв одного з німецьких політиків з охоронцем в концентраційному таборі.

Він також говорив про те, що західна цивілізація набагато розвиненіша, ніж мусульманська, і що в уряді Іспанії надто багато жінок.

ВідеоСильвіо Берлусконі знову в центрі скандалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: