Сім підлітків отруїлися газом на демонстрації у Молдові

Підлітки отруїлися газом з гранат, якими поліція приборкувала демонстрантів у Кишиневі.

У лікарні молдавського міста Дрокія знаходяться сім неповнолітніх підлітків 1997 року народження, які були на центральній площі Кишинева під час заворушень 7 квітня і отруїлися газом.

Під час нападу натовпу на будівлю парламенту і резиденції президента поліція використовувала спецзасоби - декілька гранат з газом і гумові палиці. Цю інформацію підтвердила начальник прес-служби МВС Молдови підполковник Алла Мелека. "Зброя не застосовувалася", - підкреслила вона.
За останніми даними в заворушеннях у Кишиневі постраждали 270 людей.

В акціях брали участь багато підлітків. Як повідомила напередодні в телезверненні прем'єр-міністр Молдови Зінаїда Гречаная, на центральній площі Кишинева були і вчителі, "які вели за руку дітей брати участь в тому, в чому і дорослі не повинні брати участь".

Нагадаємо, 7 квітня акції протесту молдавської опозиції проти результатів виборів у парламент, у яких перемогла комуністична партія, вилилися у масові вуличні заворушення в Кишиневі.

На ремонт будівель адміністрації президента і парламенту Молдови, розгромлених під час заворушень, потрібно більш ніж 300 млн лей (27 млн доларів).

"Вартість цих робіт повинна бути покрита за рахунок фінансових коштів, запланованих в державному бюджеті на потреби учбових закладів, представники яких брали участь в актах вандалізму 7 квітня", - повідомив президент Володимир Воронін.

Читайте також:

Опозиція Молдови: влада сама організувала заворушення

ЗМІ: Москва передала Кишиневу газові гранати для придушення демонстрацій

Парламент та адміністрацію президента Молдови відремонтують студенти

ГПУ: в Одесі затримали двох організаторів заворушень в Молдові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: