Сім родичів загиблих на Саяно-Шушенській ГЕС госпіталізовані

Всі люди опинилися у лікарні в результаті пережитого нервового зриву, який послужив поштовхом для загострення різних хронічних захворювань.

Сім чоловік - родичі загиблих у аварії на Саяно-Шушенській ГЕС в Хакасії 17 серпня, де, за останніми даними, загинула 71 людина, госпіталізовані до Саяногірської міської лікарні внаслідок перенесеного нервового шоку, повідомив заступник головного лікаря Саяногорської міської лікарні Юрій Педченко.

Саяно-Шушенська ГЕС, найбільша електростанція країни, була зупинена вранці 17 серпня через аварії. Під час ремонту одного з гідроагрегатів ГЕС в машинний зал ринула вода. Аварія повністю знищила три гідроагрегати ГЕС і пошкодила всі інші. За останніми даними, безвісти зниклими числяться чотири співробітники ГЕС.

"На сьогодні у нас знаходяться сім чоловік. Всі вони опинилися тут в результаті пережитого нервового зриву, який послужив поштовхом для загострення різних хронічних захворювань, якими люди хворіли. Один з пацієнтів - з гіпертонічною хворобою, інший перебуває у депресивному стані, що, безумовно, можна зрозуміти... У цілому стан пацієнтів - задовільний, важких немає. Вони впораються, а лікарі обов'язково допоможуть", - сказав Педченко.

За його словами, двоє постраждалих у аварії поки залишаються в стаціонарі.

Всього в Саяногірській лікарні перебувало 12 потерпілих в аварії, десять з яких вже виписані, але перебувають на лікарняному.

Читайте також:

Аварію на Саяно-Шушенській ГЕС порівняли з Чорнобилем

На Саяно-Шушенській ГЕС знайшли тіла ще двох загиблих

У Росії відкинули версію теракту на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: