Сім'я британки, яка померла від раку, вимагає заборонити солярії

31-річна мати восьми дітей померла від швидкого розвитку раку шкіри. На думку низки медиків та рідних загиблої, ріст пухлини спровокувала штучна засмага.

У Британії родина жінки, яка померла від раку шкіри, вимагає від уряду повної заборони на використання соляріїв.

Загибла Тереза Завадські, 31-річна мати восьми дітей, попри інтенсивне лікування померла через шість місяців після того, як у неї діагностували рак.

На думку родичів, Тереза занадто часто засмагала в домашньому солярії, що й спричинило швидкий розвиток пухлини.

Низка англійських лікарів-онкологів підтримують вимогу рідних загиблої. Проте поки що уряд Британії розглядає можливість заборони на використання соляріїв тільки для неповнолітніх.

Досі з приводу використання соляріїв у медичному світі точаться дискусії. Їхні прихильники стверджують, що "штучне сонце" корисне щонайменше тим, що бореться з недоліком вітаміну D, який утворюється в шкірі під впливом ультрафіолету.

Противники соляріїв зазначають, що ультрафіолет негативно відбивається на стані шкіри і може спровокувати низку захворювань, зокрема - рак. Утім, обидві сторони сходяться, що солярій абсолютно протипоказаний тим, у кого є серйозні проблеми з серцево-судинною системою, активна форма туберкульозу, бронхіальна астма, захворювання крові, підвищена функція щитовидної залози, пухлини, гострі запальні процеси тощо.

Читайте також:

В Бразилії заборонили використовувати солярії

Вчені створили молекулу, яка зупиняє поширення ракових клітин

Вчені встановили механізм виникнення раку легенів у курців

У жіночій косметиці знайшли смертельно небезпечні бактерії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: